Kamery akumulatorowe na przykładzie ICS-BC15
Kamery akumulatorowe na przykładzie ICS-BC15

Kamery akumulatorowe na przykładzie ICS-BC15

ICS-BC15 bateryjna kamera WIFI

Od niedawna mają Państwo dostęp w naszej ofercie do innowacyjnych bezprzewodowych kamer akumulatorowych. W niniejszym artykule przybliżę Państwu na czym polega fenomen tych urządzeń oraz jakie są ich zalety i wady. Kamery bezprzewodowe są najbardziej elastyczne i łatwe w instalacji. Dzięki postępowi w technologii akumulatorowej bezprzewodowe kamery znacznie się zmieniły i stanowią doskonałą opcję bezpieczeństwa. W praktyce oznacza to, że absolutnie nie są wymagane żadne kable do podłączenia ich do rejestratora lub zasilania. Bezprzewodowe kamery bezpieczeństwa są zaprojektowane do rejestrowania momentu, w którym wykrywają ruchome wzorce ciepła za pomocą czujnika PIR (pasywnej podczerwieni).

Mamy najlepsze doświadczenia z kamerą ICS-BC15 

Mocne strony:·       

1. Bezproblemowa instalacja - bezprzewodowe systemy kamer bezpieczeństwa są najłatwiejsze do zainstalowania, ponieważ nie wymagają dostępu do źródła zasilania ani żadnych kabli.Co za tym idzie, można je łatwo zamontować niemal wszędzie, dzięki czemu instalacja jest szybka i łatwa. Należy jednak pamiętać, że kamery bezprzewodowe muszą być montowane poza fizycznym zasięgiem, w przeciwnym razie mogą być uszkodzone przez włamywacza.·       

2. Idealny dla najemców i właścicieli domów - ze względu na łatwą instalację i montaż, bezprzewodowe kamery są idealnym wyborem dla najemców lub właścicieli domów, którzy muszą jedynie monitorować wybrany obszar. Kamera ICS-BC15  posiada szereg funkcji, które dodatkowo podniosą atrakcyjność tego typu rozwiązania np. aktywacja monitoringu w wybranych godzinach·       

3. Działa pomimo przerwy w dostawie prądu - jedną z głównych zalet bezprzewodowych kamer bezpieczeństwa jest to, że nie są narażone na przerwy w dostawie prądu, tak jak przewodowe kamery, ponieważ są zasilane z baterii.·       

4. Brak kabli - kamery bezprzewodowe nie mają żadnych kabli, więc włamywacze nie mogą po prostu przeciąć kabli, aby wyłączyć system bezpieczeństwa.

Montaż kamery ICS-BC15  może być wykonany dosłownie w 2 min.  

Słabsze strony:

1. Baterie muszą być ładowane - główną wadą bezprzewodowych kamer bezpieczeństwa jest konieczność okresowego ładowania akumulatorów. Na szczęście nie zdarza się to zbyt często, ponieważ kamery bezprzewodowe zwykle oszczędzają energię w trybach „uśpienia” lub „czuwania”, dopóki nie zostaną uruchomione. Przez większość czasu są w trybie gotowości, w trybie oszczędzania energii. ICS-BC15 jest bardzo zaawansowanym rozwiązaniem ponieważ może pracować aż 12 miesięcy na 1 ładowaniu.

2.Transmisja online opiera się na sygnale Wi-Fi - Bezprzewodowe kamery zależą od siły twojej sieci bezprzewodowej. W razie potrzeby możesz łatwo poprawić swój sygnał bezprzewodowy za pomocą repeaterów Wi-Fi.               

ICS-BC15 bateryjna kamera WIFI

Gdy potrzebujesz chronić swoją nieruchomość jak na przykład: magazyn, działka, domek letniskowy czy garaż, w których nie jest dostępne zasilanie i dostęp do Internetu, bezprzewodowe kamery monitorujące są jedyną opcją. Bezprzewodowe kamery bezpieczeństwa zasilane bateryjnie umożliwiają nagrywanie filmów w przypadku wystąpienia zdarzeń ruchu.

Możesz odtwarzać nagrane filmy, aby zobaczyć, kto i co wywołało alarmy. Jeśli jest to złodziej, możesz zatrzymać wideo jako dowód na jego złapanie. Nawet jeżeli kamera została by uszkodzona lub zabrana przez włamywacza posiadamy dowód w postaci zdjęć lub nagrań wideo (zależnie od konfiguracji) co zapewni nam możliwość identyfikacji sprawcy.               

Kamera ICS-BC15  obsługuje pamięć do 128 GB na karcie SD, co umożliwia przechowywanie kilkuset filmów wideo.

Nie przegapia więc Państwo żadnych ważnych chwil.

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

  • Zapraszamy do kontaktu
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
   Telefonicznie, SmartChat, mail:
   Od poniedziałku do piątku
   w godz. 08:00 - 16:00
   Mailowo:
   Od poniedziałku do niedzieli
   w godz. 00:00 - 00:00

  • Jacek Gaża SoftSource
  • ul. Legionów 244
  • 43-502 Czechowice-Dziedzice
  • woj. śląskie
  • NIP: 6381612943
  • Tel.:792-888-880
  • E-mail:shop@virtualeye.pl
więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium