Kamery i rejestratory HQVision – niezawodność w doskonałej cenie
Kamery i rejestratory HQVision – niezawodność w doskonałej cenie

Monitorowanie obiektów stanowi obecnie podstawowy filar w nowoczesnych systemach bezpieczeństwa. Telewizja przemysłowa przestała być zarezerwowana jedynie dla wybranych, a stała się powszechnym i dostępnym dla większości rozwiązaniem, które podnosi poziom bezpieczeństwa i umożliwia kontrolowania tego,  co dzieje się w monitorowanym miejscu pod naszą nieobecność oraz działa odstraszająco na potencjalnych złodziei. Jednak, by system monitoringu dobrze spełniał swoje zadanie i zapewniał najwyższą maksymalną ochronę, powinien spełniać pewne kryteria i być skrojony na miarę potrzeb właściciela. Powinien być także wszechstronny i dający swobodę działania, tak by można go było konfigurować w zależności od preferencji.

Sam fakt podjęcia decyzji o konieczności założenia systemu kamer do monitoringu to już połowa sukcesu – drugą częścią jest wybranie odpowiedniego producenta oraz zestawu i rozmieszczenie ich w sposób, dzięki któremu stworzą one szczelny system zabezpieczający i najefektywniej spełnią swoją rolę. Podczas wyboru zestawu do monitoringu warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę, ale przede wszystkim jakość podzespołów, liczbę kamer, łatwość instalacji oraz wyposażenie dodatkowe. Ponad to sprzęt do monitoringu idealnie skrojony na miarę naszych potrzeb powinien być także solidny i doskonały jakościowo, tak by umożliwić monitorowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz posesji. Wszystkie te warunki spełniają zestawy do monitoringu HQVision, jednego z najbardziej uznanych producentów telewizji przemysłowej na świecie.

Producent marki HQVision, w swojej rozbudowanej ofercie zestawów do monitoringu posiada opcje różniące się między sobą głównie ilością i rodzajem kamer oraz obecnością dodatkowego dysku.  Wszystkie wyposażone są natomiast w doskonałej jakości, 4-kanałowy rejestrator HQ-NVR0401L, umożliwiający nagrywanie obrazu z 4 kamer IP w rozdzielczości do 4Mpx. Poza tym, każdy z zestawów zawiera dodatkową skrętkę 10m oraz zasilacz PoE, umożliwiający zasilanie urządzeń sieciowych przy jednoczesnym przesyłaniu danych. Zestawy są całkowicie kompletne i gotowe do użytku niemal natychmiast po rozpakowaniu – znajduje się w nich bowiem wszystko co niezbędne do pierwszego uruchomienia i konfiguracji.

Niewątpliwym plusem zestawów do monitoringu marki HQVision jest fakt, iż kamery posiadają możliwość łączenia się z bezprzewodową siecią Wi-Fi, dzięki czemu stworzenie kompletnego i szczelnego systemu monitoringu może się odbyć bez konieczności instalowania dodatkowego okablowania. Dodatkowo, kamery w zestawach, zostały wykonane z trwałych i odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne materiałów oraz posiadają wysoką klasę szczelności, dzięki czemu doskonale nadają się do wykorzystania na zewnątrz. Wchodzące w skład zestawów megapikselowe kamery, wyposażone są w podświetlacz podczerwieni o zasięgu do 30m, co umożliwia uzyskanie obrazu doskonałej jakości nawet w całkowitej ciemności. Kamery zostały również wyposażone w przetwornik 2Mpx CMOS, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie obrazu w rozdzielczości Full HD. Dodatkowym atutem jest także fakt, że te kamery wykorzystują standard kompresji video H.264+, co pozwala znacząco oszczędzić miejsce na dysku oraz pozwala na przesyłanie danych dwoma niezależnymi strumieniami.

 

Odtwarzanie nagrań

https://sklep.alkam-security.pl/img/cms/TURBOHD/aplikacja-6.jpg

 

Niektóre zestawy do monitoringu marki HQVision wyposażone są w megapikselowe kamery kopułkowe, umożliwiające rejestrowanie wysokiej jakości obrazu w rozdzielczości 1920x 1080. Również te kamery posiadają promiennik podczerwieni o zasięgu do 30m i wykorzystują standard kompresji video H.264+. Wysoka klasa wodoszczelności oraz wandaloodporna obudowa sprawiają, że te kamery również można z powodzeniem wykorzystywać do monitoringu zewnętrznego.

Ważnym elementem zestawów systemu monitoringu jest rejestrator sieciowy, w przypadku zestawów HQVision jest to wspomniany już HQ-NVR0401L. Wykorzystuje on tryb pracy pentaplex oraz ma możliwość zainstalowania dodatkowego dysku SATA o pojemności 6 TB. Rejestrator marki HQVision posiada szereg opcji ułatwiających wyszukiwanie nagranego materiału oraz inteligentną analizę obrazu. Dostęp do rejestratora odbywa się za pomocą sieci internetowej IP i jest realizowany przez przeglądarkę lub specjalnie dedykowany program. Dostęp można uzyskać także poprzez urządzenia mobilne z wykorzystaniem aplikacji. Wszystko to umożliwia zdalny podgląd obrazu przesyłanego przez kamery z dowolnego miejsca na świecie oraz zapisywanie ich i odtwarzanie. 

 

Wygląd menu rejestratora

 https://sklep.alkam-security.pl/img/cms/TURBOHD/aplikacja-1.jpg

 

Konfiguracja ustawień

https://sklep.alkam-security.pl/img/cms/TURBOHD/aplikacja-3.jpg

 

 

 

zestawy do monitoringu HQVISION

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

  • Zapraszamy do kontaktu
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
   Telefonicznie, SmartChat, mail:
   Od poniedziałku do piątku
   w godz. 08:00 - 16:00
   Mailowo:
   Od poniedziałku do niedzieli
   w godz. 00:00 - 00:00

  • Jacek Gaża SoftSource
  • ul. Legionów 244
  • 43-502 Czechowice-Dziedzice
  • woj. śląskie
  • NIP: 6381612943
  • Tel.:792-888-880
  • E-mail:shop@virtualeye.pl
więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium