PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: Natychmiast
Cena: 18,99 zł 18.99
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 15,44 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt
Zyskujesz 1 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: OEM
Kod produktu: 12319 [6568756]
Pin It

Opis

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY
SM 1M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM

Najważniejsze cechy

  • Długość: 1 metr
  • Wtyk SC/APC - LC/UPC
  • Patchcord DUPLEX singlemode (jednomodowy)
  • Typ włókna 9/125 DUPLEX
  • Średnica 3mm

Opis produktu

Patchcord światłowodowy typu DUPLEX o średnicy 3mm, typ złącz SC/APC-LC/UPC. Patchcord umożliwia na przykład łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych.



Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
Ilość włókien: Duplex
Rodzaj włókna: Jednomodowe
Zastosowanie: Wewnętrzne

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Jacek Gaża SoftSource
    • ul. Legionów 244
    • 43-502 Czechowice-Dziedzice
    • woj. śląskie
    • NIP: 6381612943
    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium