Patchcord S/FTP  AWG 26 2m kat 5e szary Patchcord S/FTP AWG 26 2m kat 5e szary
Producent: VirtualEye
Cena: 3,50 zł (netto: 2,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
12X Pigtail SC/APC SM G657A 12X Pigtail SC/APC SM G657A
Producent: OEM
Cena: 89,49 zł (netto: 72,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
12X Pigtail SC/UPC SM G652D 1.5M 12X Pigtail SC/UPC SM G652D 1.5M
Producent: OEM
Cena: 99,49 zł (netto: 80,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
APC AP7920B PDU SWITCHED 1U 10A/230V 8xC13 APC AP7920B PDU SWITCHED 1U 10A/230V 8xC13
Producent: APC
Cena: 3 226,00 zł (netto: 2 622,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dell Oprogramowanie ROK Win Srv 2019 C AL Rmt Dsktp Device 5Clt Dell Oprogramowanie ROK Win Srv 2019 C AL Rmt Dsktp Device 5Clt
Producent: Dell
Cena: 2 616,00 zł (netto: 2 126,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dell Oprogramowanie ROK Win Srv 2019 CAL Rmt Dsktp User 5Clt Dell Oprogramowanie ROK Win Srv 2019 CAL Rmt Dsktp User 5Clt
Producent: Dell
Cena: 3 397,00 zł (netto: 2 761,79 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dell Oprogramowanie ROK Win Svr CAL 2019 Device 5Clt Dell Oprogramowanie ROK Win Svr CAL 2019 Device 5Clt
Producent: Dell
Cena: 711,00 zł (netto: 578,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dell Oprogramowanie ROK Win Svr CAL 2019 User 5Clt Dell Oprogramowanie ROK Win Svr CAL 2019 User 5Clt
Producent: Dell
Cena: 859,00 zł (netto: 698,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dell Oprogramowanie ROK Win Svr Standard 2019 En 16Core Dell Oprogramowanie ROK Win Svr Standard 2019 En 16Core
Producent: Dell
Cena: 3 520,00 zł (netto: 2 861,79 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Fujitsu Modular PSU 450W S26113-F575-L13 Fujitsu Modular PSU 450W S26113-F575-L13
Producent: Fujitsu
Cena: 621,00 zł (netto: 504,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Fujitsu PLAN CP 2x1Gbit Intel S26361-F4610-L502 Fujitsu PLAN CP 2x1Gbit Intel S26361-F4610-L502
Producent: Fujitsu
Cena: 388,00 zł (netto: 315,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ML350 Gen10 Redunda Fan Kit 874572-B21 Hewlett Packard Enterprise ML350 Gen10 Redunda Fan Kit 874572-B21
Cena: 652,00 zł (netto: 530,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium