D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km
Producent: D-Link
Cena: 326,00 zł (netto: 265,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m
Producent: D-Link
Cena: 228,00 zł (netto: 185,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dell #Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m Dell #Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m
Producent: Dell
Cena: 851,00 zł (netto: 691,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny
Producent: Digitus
Cena: 99,00 zł (netto: 80,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gembird POE Injector passive UTP 0.15m Gembird POE Injector passive UTP 0.15m
Producent: Gembird
Cena: 24,00 zł (netto: 19,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR     J4859D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
Cena: 704,00 zł (netto: 572,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR     J4858D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
Cena: 415,00 zł (netto: 337,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LR Transceiver       JD094B Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LR Transceiver JD094B
Cena: 15 403,00 zł (netto: 12 522,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
Producent: Intellinet
Cena: 220,00 zł (netto: 178,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km
Producent: Intellinet
Cena: 140,00 zł (netto: 113,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Wzmacniacz sygnału PoE+ Gigabitowy Intellinet Wzmacniacz sygnału PoE+ Gigabitowy
Producent: Intellinet
Cena: 354,00 zł (netto: 287,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali
Producent: Intellinet
Cena: 650,00 zł (netto: 528,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium