Infolinia handlowa:

792 888 880

D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m
Producent: D-Link
Cena: 226,00 zł (netto: 183,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny
Producent: Digitus
Cena: 92,00 zł (netto: 74,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR     J4859D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
Cena: 679,00 zł (netto: 552,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Adapter zasilacz Ultra PoE+ IEEE 802.3bt 60W 1 port RJ45 gigabit Intellinet Adapter zasilacz Ultra PoE+ IEEE 802.3bt 60W 1 port RJ45 gigabit
Producent: Intellinet
Cena: 247,00 zł (netto: 200,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m
Producent: Intellinet
Cena: 157,00 zł (netto: 127,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Single Mode 20km Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Single Mode 20km
Producent: Intellinet
Cena: 164,00 zł (netto: 133,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
Producent: Intellinet
Cena: 234,00 zł (netto: 190,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali
Producent: Intellinet
Cena: 680,00 zł (netto: 552,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2 Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2
Producent: Intellinet
Cena: 137,00 zł (netto: 111,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA
Producent: Intellinet
Cena: 211,00 zł (netto: 171,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE PoE/PoE+ 802.3 AT / AF30W 1xRJ45 Intellinet Zasilacz PoE PoE/PoE+ 802.3 AT / AF30W 1xRJ45
Producent: Intellinet
Cena: 154,00 zł (netto: 125,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Netgear AXC761-10000S Direct Attach Cable 1M SFP+ Netgear AXC761-10000S Direct Attach Cable 1M SFP+
Producent: Netgear
Cena: 458,00 zł (netto: 372,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
PLANET Moduł mGBIC, port SFP 1000BASE-LX, 10km; MGB-LX (FT3420) PLANET Moduł mGBIC, port SFP 1000BASE-LX, 10km; MGB-LX (FT3420)
Producent: PLANET
Cena: 131,00 zł (netto: 106,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Tenda Gigabit PoE inicjator, 30W, 1xLAN PoE, 1xLAN Tenda Gigabit PoE inicjator, 30W, 1xLAN PoE, 1xLAN
Producent: Tenda
Cena: 111,00 zł (netto: 90,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK PoE150S PoE Injector 2x10/100/1000 Desktop TP-LINK PoE150S PoE Injector 2x10/100/1000 Desktop
Producent: TP-LINK
Cena: 105,00 zł (netto: 85,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK POE200 PoE Injector4xRJ45 10/100Mbs TP-LINK POE200 PoE Injector4xRJ45 10/100Mbs
Producent: TP-LINK
Cena: 117,00 zł (netto: 95,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK SM311LM moduł 1GB SFP LC (550m) TP-LINK SM311LM moduł 1GB SFP LC (550m)
Producent: TP-LINK
Cena: 105,00 zł (netto: 85,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km) TP-LINK SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)
Producent: TP-LINK
Cena: 105,00 zł (netto: 85,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl