Infolinia handlowa:

792 888 880

Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny
Producent: Digitus
Cena: 92,00 zł (netto: 74,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Digitus Zestaw pasywnych kabli PoE FastEthernet 10/100Mbps DC 5.5mm/2.1mm Digitus Zestaw pasywnych kabli PoE FastEthernet 10/100Mbps DC 5.5mm/2.1mm
Producent: Digitus
Cena: 23,00 zł (netto: 18,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gembird POE Injector passive UTP 0.15m Gembird POE Injector passive UTP 0.15m
Producent: Gembird
Cena: 10,00 zł (netto: 8,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR     J4859D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
Cena: 679,00 zł (netto: 552,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR     J4858D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
Cena: 400,00 zł (netto: 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Adapter zasilacz Ultra PoE+ IEEE 802.3bt 60W 1 port RJ45 gigabit Intellinet Adapter zasilacz Ultra PoE+ IEEE 802.3bt 60W 1 port RJ45 gigabit
Producent: Intellinet
Cena: 253,00 zł (netto: 205,69 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m
Producent: Intellinet
Cena: 152,00 zł (netto: 123,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit
Producent: Intellinet
Cena: 171,00 zł (netto: 139,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Wzmacniacz sygnału PoE+ Gigabitowy Intellinet Wzmacniacz sygnału PoE+ Gigabitowy
Producent: Intellinet
Cena: 347,00 zł (netto: 282,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2 Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2
Producent: Intellinet
Cena: 135,00 zł (netto: 109,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA
Producent: Intellinet
Cena: 215,00 zł (netto: 174,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE PoE/PoE+ 802.3 AT / AF30W 1xRJ45 Intellinet Zasilacz PoE PoE/PoE+ 802.3 AT / AF30W 1xRJ45
Producent: Intellinet
Cena: 153,00 zł (netto: 124,39 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK Adapter PoE POE2412G TP-LINK Adapter PoE POE2412G
Producent: TP-LINK
Cena: 40,00 zł (netto: 32,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK SM311LM moduł 1GB SFP LC (550m) TP-LINK SM311LM moduł 1GB SFP LC (550m)
Producent: TP-LINK
Cena: 83,00 zł (netto: 67,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km) TP-LINK SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)
Producent: TP-LINK
Cena: 83,00 zł (netto: 67,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
UBIQUITI Konwerter PoE  INS-3AF-I-G UBIQUITI Konwerter PoE INS-3AF-I-G
Producent: UBIQUITI
Cena: 102,00 zł (netto: 82,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
UBIQUITI Konwerter PoE INS-3AF-O-G UBIQUITI Konwerter PoE INS-3AF-O-G
Producent: UBIQUITI
Cena: 109,00 zł (netto: 88,62 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
UBIQUITI Moduł SM 1G 2-pak UF-SM-1G-S UBIQUITI Moduł SM 1G 2-pak UF-SM-1G-S
Producent: UBIQUITI
Cena: 129,00 zł (netto: 104,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium