D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT
Producent: D-Link
Cena: 1 203,00 zł (netto: 978,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR     J4859D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
Cena: 710,00 zł (netto: 577,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR     J4858D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
Cena: 407,00 zł (netto: 330,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
Producent: Intellinet
Cena: 214,00 zł (netto: 173,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ SFP DUAL 1.25Gbps, LC SM, 16dB, (20km) TX1310/RX1310 MODUŁ SFP DUAL 1.25Gbps, LC SM, 16dB, (20km) TX1310/RX1310
Producent: OEM
Cena: 45,49 zł (netto: 36,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
MODUŁ SFP MIKROTIK PAIR S-35LC20D + S-53LC20D 1,25G SM MODUŁ SFP MIKROTIK PAIR S-35LC20D + S-53LC20D 1,25G SM
Producent: Mikrotik
Cena: 275,49 zł (netto: 223,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
MODUŁ SFP MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SM 20km 1310nm MODUŁ SFP MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SM 20km 1310nm
Producent: Mikrotik
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
MODUŁ SFP MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G MM 550m 850nm MODUŁ SFP MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G MM 550m 850nm
Producent: Mikrotik
Cena: 66,99 zł (netto: 54,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
MODUŁ SFP MIKROTIK S-RJ01 10/100/1000M MODUŁ SFP MIKROTIK S-RJ01 10/100/1000M
Producent: Mikrotik
Cena: 103,49 zł (netto: 84,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
MODUŁ SFP TP-LINK TL-SM311LS SM MODUŁ SFP TP-LINK TL-SM311LS SM
Producent: TP-LINK
Cena: 67,49 zł (netto: 54,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1310/RX1550 MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1310/RX1550
Producent: OPTON
Cena: 79,49 zł (netto: 64,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310 MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310
Producent: OPTON
Cena: 79,49 zł (netto: 64,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zapraszamy do kontaktu

792-888-880

shop@virtualeye.pl

    • Zapraszamy do kontaktu
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
      Telefonicznie, SmartChat, mail:
      Od poniedziałku do piątku
      w godz. 08:00 - 16:00
      Mailowo:
      Od poniedziałku do niedzieli
      w godz. 00:00 - 00:00

    • Tel.:792-888-880
    • E-mail:shop@virtualeye.pl
Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium